• PIERWSZE MIEJSCE PO RAZ DRUGI!

• 28 marca nasz zespół teatralny „Sceniczni” wziął udział w XXX Przeglądzie Teatrów Szkolnych. Tym razem uczniowie z klas I – VIII przygotowali przedstawienie pt. „Jurata – księżniczka Bałtyku” i po raz drugi w tym roku zajęli I miejsce. W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się wiele osób. Scenariusz napisał p. Marek Czarnowski, reżyserią zajęły się p. Anna Detlaf i p. Aleksandra Bodnar, natomiast stroje zorganizowały panie Lucyna Kąkol i Hanna Foelkner. Jednak największe podziękowania należą się dzieciom, które dały z siebie wszystko i wystąpiły przepięknie. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.